Projekt mieszkania z elementami "loft" | Ząbkowice 60m2

Projekt domu jednorodzinnego w czarno-białych barwach| Dzierżoniów 100m2

Projekt mieszkania z elementami "loft" | Ząbkowice 60m2

Projekt domu jednorodzinnego w czarno-białych barwach| Dzierżoniów 100m2

Projekt domu jednorodzinnego | Bielawa 100m2

Projekt domu jednorodzinnego | Kudowa Zdrój 80m2

Projekt domu jednorodzinnego | Dzierżoniów 120m2

Projekt domu jednorodzinnego | Pieszyce 120m2

Projekt mieszkania | stan deweloperski | Wrocław 60m2

Projekt mieszkania | stan deweloperski | Wrocław 65m2

Architekt wnętrz Bielawa

studio wnetrz 24

Potrzebny Ci architekt wnętrz z Bielawy? Biuro architektoniczne Studio wnętrz  oferuje profesjonalne projektowanie wnętrz dla Klientów z Bielawy i okolic. Współpraca z architektem wnętrz to doskonała pomoc przy projektowaniu wnętrza domu, mieszkania czy przestrzeni użyteczności publicznej . Projektant wnętrz może zrobić wszystko, od projektu wnętrza, po dopilnowanie ekipy budowlanej.

Projektowanie wnętrz Bielawa to usługa dla każdego, komu zależy na eleganckich i estetycznych wnętrzach, urządzonych gustownie i ze smakiem. Oferta projektowania wnętrz salonów, kuchni, całych domów, mieszkań, pomieszczeń publicznych skierowana jest zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

Celem każdego architekta wnętrz jest projektowanie wnętrz funkcjonalnych, estetycznych, oddających osobowość domowników oraz zwiększających jakości życia domowników. Architekt wnętrz zajmuje się urządzaniem mieszkań, dlatego też zdecydowanie lepiej odnajdzie się w gąszczu materiałów wykończeniowych, dekoracjach, sprzętach oraz meblach. Każdy dobry projektant wnętrz czy to z Bielawie czy innego miasta jak Świdnica ,Wałbrzych  powinien dokładnie zapoznać się z potrzebami domowników, gustami i oczywiście dostępnym budżetem na projektowanie wnętrza. 

STUDIO WNĘTRZ

W czym pomoże Ci architekt wnętrz?

Często zgłaszając się do architekta wnętrz mamy już swoją wizję na aranżację wnętrza. W czym zatem może nam pomóc projektant wnętrz? Projektant wnętrz np. z Bielaw może zaproponować użycie innych tańszych materiałów, mebli czy dekoracji nie tracąc przy tym nakreślonej wizji. Dzięki doświadczeniu i wiedzy w projektowaniu wnętrz, architekci wnętrz to nieoceniona pomoc.

STUDIO WNĘTRZ

Czym jest projektowanie wnętrz?

Projektowanie wnętrz Bielawa to szerokie pojęcie, dlatego w trosce o naszych Klientów, przygotowaliśmy sześć wyjątkowych pakietów w których każdy znajdzie rozwiązanie dla swojego wnętrza. Możemy zmienić układ funkcjonalny wnętrza, dopasowując go do potrzeb inwestora, przygotować projekt za pomocą wizualizacji oraz rzutów albo wykonać rysunki techniczne dla ekip wykonawczych, pomóc w doborze materiałów oraz zaprojektować meble.

STUDIO WNĘTRZ

Projektant wnętrz z Studio Wnętrz

Każdy projektant wnętrz Bielawa  to wykwalifikowany architekt wnętrz, pasjonat i artysta, który podczas realizowania projektu dla każdego Klienta, szuka ciekawych inspiracji oraz nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Państwa rola ogranicza się do przedstawienia potrzeb, a architekt wnętrz z Warszawa dobierze profesjonalne i optymalne rozwiązania wystroju, układu wnętrza czy zastosowania nowoczesnych uzupełniających Klimat pomieszczenia mebli.

STUDIO WNĘTRZ

Projektowanie wnętrz dopasowane do potrzeb

Warto pamiętać, że propozycje aranżacji wnętrz wykonane są zgodnie z wymaganiami inwestora nawet wtedy gdy chodzi o projektowanie wnętrz od A do Z. W takiej sytuacji architekci wnętrz z naszego zespołu wykonają projekt koncepcyjny oraz wykonawczy z rzutami z układem ścian działowych oraz mebli. Dodatkowo w zakresie projektu kompleksowego nasz architekt wnętrz w naszej siebie w Bielawie wykona dla Państwa rysunki rozmieszczenia posadzek, glazury w łazienkach oraz zadba o dobór materiałów, ceramiki i armatury.

Nadzór autorski

studio wnetrz 24

Nasze biuro architektoniczne w Bielawie oferuje również nadzór autorski, i sprawdzanie zgodności wykonywanych robót budowlanych z projektem architektonicznym. Jeżeli zdecydują się Państwo powierzyć nam zaprojektowanie wnętrza Państwa domu, mieszkania lub biura, mogą być Państwo pewni, że wnętrze to zostanie zaprojektowane zgodnie z Państwa potrzebami i obecnie panującymi trendami projektowania wnętrz.

Kontakt

studio wnetrz 24

Zapraszamy do kontaktu celem umówienia spotkania i bliższego poznania naszej kompleksowej oferty z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz.
ul.Bankowa 11/1, 58-260 Bielawa
+48 794-784-692
NIP: 882-210-53-73
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram