Anna Trzaska - Architekt

architekt wnętrz anna trzaska

Nazywam się Anna Trzaska. Ukończyłam architekturę wnętrz we Wrocławiu. 

Urządzanie wnętrza to dla mnie przede wszystkim ogromna przyjemność wynikająca z obcowania z pięknymi przedmiotami i świadomości, że być może komuś właśnie pomagam lepiej żyć. Równie ważne są dla mnie uroda rzeczy jak ich funkcjonalność. 

Dla mnie każdy styl ma coś w sobie.  Dzięki temu akceptuję różnorodność oczekiwań i potrzeb klientów. Właśnie ta różnorodność jest dla mnie inspiracją do poszukiwania tego jedynego, indywidualnego rozwiązania, wyjątkowego po względem designu projektu, który będzie trafiał dokładnie w Państwa potrzeby. Projekty są zawsze różne tak jak różni są nasi klienci. Słucham klientów także, jeśli chodzi o budżet, którym dysponują. Proponuję rozwiązania, które są rozsądnie dopasowane do środków, które chce wydać klient. 

Inspiruje mnie przyroda, jej różnorodność, zmienność. Gdy nie jestem pewna, czy dane kolory do siebie pasują, szukam takiego zestawienia w przyrodzie. Stąd zamiłowanie do  naturalnych materiałów. Dzięki umiejętnym zestawieniom kamienia, drewna, betonu architektonicznego czy kamienia z innymi materiałami, meblami i dodatkami, można uzyskać naprawdę niesamowity efekt – i wyróżnić projekt na tle innych.

Jestem miłośniczką prostych i nowoczesnych rozwiązań, niebanalnego designu i wielkich zmian. Pracuję w Bielawie oraz na terenie dolnego śląska.

Na moją ofertę trafisz, gdy będziesz szukać dobrego projektanta wnętrz z okolicy pod hasłem dekorator wnętrz Bielawa, projektant wnętrz Bielawa lub architekt wnętrz Bielawa. Jeśli tylko masz taką potrzebę, to wspólnie i bezpiecznie przejdziemy przez cały proces remontowy. Poznaj moją ofertę. Zobacz przykładowe realizacje. 

O firmie

Studio wnętrz jest firmą zajmującą się tworzeniem profesjonalnych projektów związanych z aranżacją wnętrz domów ,mieszkań, salonów fryzjerskich, barów, restauracji, hoteli czy innych miejsc użyteczności publicznej.

Świadczymy usługi projektowe dla deweloperów oraz biur nieruchomości. Firma na rynku z powodzeniem działa od 2012 roku. Codziennie nabieramy doświadczenia i powiększamy dorobek zrealizowanych projektów.

Projekt wykonujemy według indywidualnych oczekiwań i możliwości finansowych klienta. Podczas naszej pracy zabieramy Państwa w podróż szukając razem stylu, piękna, harmonii. W tej podróży jesteśmy z Państwem od samego początku, od pierwszych pomysłów związanych z funkcjonalnością do ostatnich chwil kiedy dobieramy najważniejsze dodatki, dekoracje, ozdoby.

Pracownia projektowa Studio wnętrz to firma dla której dekoracja wnętrz to nie tylko praca, ale też niesamowita pasja oraz wyzwanie. Głównym celem firmy jest realizacja marzeń klientów oraz spełnienie ich potrzeb i oczekiwań. Tworzone projekty powstają w ścisłej współpracy z inwestorem-dobry stale podtrzymywany kontakt stanowi klucz do odzwierciedlenia upodobań klienta.

Ambitny architekt wnętrz stawia na ciągłe doskonalenie! Dotychczas zdobytą wiedzę staramy się więc poszerzać o znajomość nowoczesnych trendów, wzornictw i technologii. Wykorzystanie nowoczesnych programów komputerowych pozwala na bieżąco oceniać efekty pracy naszej firmy oraz wprowadzać wszelkie zmiany tak aby z ostatecznego efektu byli Państwo jak najbardziej zadowoleni. Profesjonalne projektowanie przywróci każdemu wnętrzu funkcjonalność, wygodę oraz atrakcyjny i nowoczesny wygląd.

Firma oferuje możliwość współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami. Od lat współpracujemy z doświadczonymi stolarzami oraz ekipami remontowymi.
Projekty realizujemy dla Państwa na terenie całego dolnego śląska! Jeśli tylko masz taką potrzebę, to wspólnie i bezpiecznie przejdziemy przez cały proces remontowy 

Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu celem umówienia spotkania i bliższego poznania naszej kompleksowej oferty z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz.
ul.Bankowa 11/1, 58-260 Bielawa
NIP: 882-210-53-73
studiownetrz24 projektant wnętrz
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram