Projekt inspiracyjny

Odpowiednie zaaranżowanie wnętrz polega na stworzeniu przestrzeni nie tylko funkcjonalnej i przyjaznej mieszkańcom, ale i z charakterem tak, by oddawała w pełni indywidualne preferencje właścicieli. W ramach współpracy z klientami zajmuję się przygotowywaniem projektu inspiracyjnego, polegającego na sporządzeniu wstępnych wizualizacji i omówieniu między innymi układów pomieszczeń. 

Jest to oferta skierowana przede wszystkim dla osób, którym zależy na wykonaniu wstępnego zarysu planu mieszkania, domu lub biura. Dla tych, którzy chcą się zainspirować, a także potrzebują konkretnej listy zakupów, dzięki której będą mogli nabyć odpowiednie produkty potrzebne do urządzenia i wykończenia wnętrz.

Projekt inspiracyjny – jak przebiega współpraca?

Przed podpisaniem umowy spotykam się z klientem na żywo lub online na konsultacje, by omówić dokładnie swoją ofertę. Jeśli osoba zainteresowana aranżacją wnętrz, zdecyduje się na projekt inspiracyjny, od razu przechodzę do obejrzenia mieszkania, domu lub biura. Następnie przystępuję do wykonania odpowiednich wizualizacji każdego pomieszczenia. Co więcej, przedstawiam również propozycję konkretnych układów w budynku. 

Jeżeli konieczne jest przesunięcie, wyburzenie ściany lub też całkowita zmiana układu pomieszczeń, dokładnie omawiam z klientami zaproponowane przeze mnie rozwiązanie. W niektórych przypadkach jest to jedyne wyjście, by zlikwidować dotychczasowe błędy aranżacyjne, które niekorzystnie wpływały na komfort mieszkania lub pracy. Ostatnim krokiem współpracy jest sporządzenie przeze mnie listy zakupów potrzebnych do wykonania remontu.

Współpraca z architektem – czy warto?

Planując generalny remont czy też wykańczając wnętrza domu lub biura, warto zdecydować się na współpracę z polecanym architektem. Dysponuję odpowiednią wiedzą i dużym doświadczeniem popartym pozytywnymi opiniami klientów. Wiem, w jaki sposób łączyć ze sobą kolory i dodatki, a także, jakie rozwiązania aranżacyjne świetnie ze sobą współgrają i co rzeczywiście się nie sprawdzi. Decydując się na współpracę ze mną, unikniesz wielu błędów aranżacyjnych i tym samym zaoszczędzisz pieniądze.

Zapraszamy do współpracy.

Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu celem umówienia spotkania i bliższego poznania naszej kompleksowej oferty z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz.
ul.Bankowa 11/1, 58-260 Bielawa
NIP: 882-210-53-73
studiownetrz24 projektant wnętrz
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram