Projekt domu jednorodzinnego | Bielawa 140m2

Projekt domu jednorodzinnego I Ząbkowice140m2

Projekt domu jednorodzinnego| Wrocław 90m2

Projekt domu jednorodzinnego| Dzierżoniów120m2

Projekt domku jednorodzinnego | Świdnica120m2

Projekt mieszkania | Wrocław 80m2

Projekt mieszkania| Dzierżoniów 45m2

Projekt mieszkania | Świdnica 60m2

Projekt mieszkania | Polanica Zdrój 70 m2

Projekt domku jednorodzinnego| Dzierżoniów 120m2

Projekt mieszkania| stan deweloperski | Wrocław 80m2Projekt mieszkania I Świdnica 65m2

Projekt domku jednorodzinnego | Wrocław 120m2Projekt mieszkania| Ząbkowice 80m2

Projekt domku jednorodzinnego | Wrocław 140m2


Projekt domku jednorodzinnego | Wrocław120m2

Projekty wnętrz dla domu i mieszkań

Potrzebny Ci architekt wnętrz z Bielawy? Biuro architektoniczne Studio wnętrz  oferuje profesjonalne projektowanie wnętrz dla Klientów z Bielawy, Wałbrzycha, Świdnicy i okolic. Współpraca z architektem wnętrz to doskonała pomoc przy projektowaniu wnętrza domu, mieszkania czy przestrzeni użyteczności publicznej . Projektant wnętrz może zrobić wszystko, od projektu wnętrza, po dopilnowanie ekipy budowlanej.

Nowoczesne projekty wnętrz

Odpowiednio zaaranżowane wnętrze mieszkania, domu czy biura pozwala stworzyć przyjazną atmosferę, która sprzyja odpoczynkowi, relaksowi bądź motywuje do pracy. Jeżeli marzysz o przestrzeni utrzymanej w nowoczesnym, loftowym stylu, a jednocześnie funkcjonalnej i stylowej, zdecyduj się na współpracę z profesjonalnym architektem.

Zajmujemy się przygotowywaniem projektów wnętrz mieszkań i domów jednorodzinnych w oparciu o najnowsze trendy i technologie. Korzystamy z nowoczesnych programów komputerowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć dokładne wizualizacje, na bieżąco oceniać rezultaty naszej pracy, a także wprowadzać zmiany w projekcie po to, by finalnie uzyskać efekt, z którego będą zadowoleni nasi Klienci.

Szeroki wybór projektów wnętrz dla domu i mieszkań

Wykonujemy zarówno bardziej tradycyjne projekty mieszkań oraz domów, jak i przestrzeni zaaranżowanych w nowoczesnym, minimalistycznym, industrialnym stylu, które idealnie dopasują się do obecnie panującej mody.

Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę o znajomość najnowszych trendów aranżacyjnych i wzornictwa, dlatego decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz być pewny, że projekt wnętrza zostanie zrealizowany z największą starannością, profesjonalizmem i dbałością o najmniejsze detale.

Ponadto oferujemy naszym Klientom możliwość współpracy z doświadczonymi stolarzami i ekipami remontowymi, których pomoc usprawni realizację projektu.

Dlaczego warto wybrać Studio wnętrz?

Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług dla deweloperów i biur nieruchomości. Doświadczenie i wiedza z zakresu aranżacji mieszkań umożliwia nam tworzenie realizacji, które będą spełniały potrzeby i oczekiwania każdej z osób, która nam zaufa. Wszystkie projekty przygotowujemy w oparciu o możliwości finansowe Klienta i jego indywidualne preferencje po to, by dobrać styl, meble, dodatki i ozdoby, które będą nie tylko pasować do jego upodobań i charakteru, lecz także zaakcentują wyjątkowy charakter mieszkania. Przez cały okres realizacji projektu, pozostajemy w kontakcie z inwestorem, ponieważ wiemy jak dużą rolę w projektowaniu wnętrz odgrywa stała współpraca ze zleceniodawcą.

Projektowanie wnętrz Bielawa to usługa dla każdego, komu zależy na eleganckich i estetycznych wnętrzach, urządzonych gustownie i ze smakiem. Oferta projektowania wnętrz salonów, kuchni, całych domów, mieszkań, pomieszczeń publicznych skierowana jest zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

 

Zapraszamy do kontaktu.

Nadzór autorski

Nasze biuro architektoniczne w Bielawie oferuje również nadzór autorski, i sprawdzanie zgodności wykonywanych robót budowlanych z projektem architektonicznym. Jeżeli zdecydują się Państwo powierzyć nam zaprojektowanie wnętrza Państwa domu, mieszkania lub biura, mogą być Państwo pewni, że wnętrze to zostanie zaprojektowane zgodnie z Państwa potrzebami i obecnie panującymi trendami projektowania wnętrz.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu celem umówienia spotkania i bliższego poznania naszej kompleksowej oferty z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz.
ul.Bankowa 11/1, 58-260 Bielawa
NIP: 882-210-53-73
studiownetrz24 projektant wnętrz
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram