Projekt kompleksowy

Dobrze zaprojektowane wnętrza to takie, do których chętnie się wraca, aby wypocząć, pracować lub też spotkać się przy kawie z przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy chcesz w funkcjonalny sposób zaaranżować dom, mieszkanie, biuro, kawiarnię, warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Dzięki temu możesz mieć pewność, że pomieszczenia nabiorą charakteru, staną się przytulne, estetyczne i przede wszystkim funkcjonalne.

W ramach oferty zajmuję się realizacją projektu kompleksowego aranżacji wnętrz, czuwam nad wykonawstwem większości prac. Współpracuję zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami. 

Projekt kompleksowy – oferta architekta wnętrz

Projekt kompleksowy to oferta skierowana przede wszystkim dla osób, którym zależy na pełnej współpracy z architektem. Prace związane z realizacją projektu kompleksowego rozpoczynam od przygotowania wizualizacji i rysunków wszystkich pomieszczeń oraz przyłączy. Następnie przedstawiam je klientowi i omawiam z nim realizację. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie ewentualnych poprawek i wykonawstwo. Zajmuję się także przygotowaniem listy zakupów potrzebnych do wykończenia i aranżacji, dobieram kolor farb, tapet, płytek i podłóg. Prowadzę nad projektem nadzór autorski, czuwam także nad wykonawstwem.

Decydując się na współpracę ze mną w ramach projektu kompleksowego, moi klienci nie muszą martwić się nie tylko profesjonalną aranżacją wnętrz, ale pełną realizacją projektu. Nadzoruję ekipy budowlane. Sprawdzam, czy prace postępują zgodnie z przyjętymi założeniami, a o bieżącej realizacji założeń projektu informuję moich klientów. Takie rozwiązanie pozwala im w pełni zająć się własną pracą lub też prowadzeniem firmy.

Pomoc architekta – czy warto?

Aranżowanie wnętrz nie jest procesem łatwym, gdyż wymaga wiedzy z zakresu budownictwa i bieżących trendów projektowych. Dzięki wieloletniej praktyce w zawodzie wiem, jakie rozwiązania architektonicznie rzeczywiście się sprawdzą, a z jakich rozsądniej jest zrezygnować. Co więcej, potrafię świetnie dobierać ze sobą różne zestawienia kolorystyczne. Wiem też, w jaki sposób połączyć ze sobą modne dodatki z uniwersalnymi rozwiązaniami tak, aby wystrój wnętrz był ponadczasowy. 

Zapraszam do współpracy.

Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu celem umówienia spotkania i bliższego poznania naszej kompleksowej oferty z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz.
ul.Bankowa 11/1, 58-260 Bielawa
NIP: 882-210-53-73
studiownetrz24 projektant wnętrz
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram