Projekt mieszkania | Stan deweloperski | Wrocław 60m2

Projekt domu parterowego | 110m2

Projekt domu w stylu rustykalnym z elementami loft | Kłodzko 120 m2

Projekt mieszkania w stanie deweloperskim | Dzierżoniów 60m2

Projekt poniemieckiej willi | Bielawa 120 m2

Projekt domu jednorodzinnego | Rzeczka 130m2

Projekt mieszkania-wielka płyta | Bielawa 45m2

Projekt mieszkania osiedle Tęczowe| Dzierżoniów 65m2

Projekt mieszkania | Wrocław 60m2

Projekt domku jednorodzinnego | Wałbrzych 100m2

Projekt domku jednorodzinnego | Wrocław 120m2

Projekt mieszkania | Świdnica 80m2

Projektowanie wnętrz – realizacje

Każde wnętrze musi zostać zaprojektowane w taki sposób, by było odzwierciedleniem charakteru oraz osobowości domowników. Musi być także funkcjonalne oraz dopasowane do wybranego stylu. Biorąc pod uwagę tych kilka elementów, można stworzyć przestrzeń zarówno do relaksu, wypoczynku, jak i pracy. Zajmuję się projektowaniem wnętrz w Wałbrzychu, Świdnicy i w najbliższych okolicach tych miast. Zachęcam serdecznie do zapoznania się z moimi przykładowymi realizacjami. Każda z nich zawiera kilka zdjęć, dzięki czemu możesz podpatrzeć ciekawe rozwiązania architektoniczne, jakie zostały wykorzystane w każdym projekcie. 

Projektowanie wnętrz w Wałbrzychu i Świdnicy

Aby odpowiednio zaprojektować określone pomieszczenia, należy początkowo zapoznać się z charakterem danego miejsca. Inspiruję się otaczającą przyrodą, dlatego często wykorzystuję jej elementy, barwy w projektach moich klientów. Ponadto, na bieżąco śledzę zmieniające się trendy projektowe, wykorzystuję nowe rozwiązania, jednak zawsze w taki sposób, by stały się one rozwiązaniami ponadczasowymi, modnymi przez wiele lat. Dużą wagę przykładam do dekoracji. Powinny one stanowić dyskretny, jednak przyciągający uwagę element otoczenia, który nie wpłynie jednak na funkcjonalność przestrzeni.

Wszystkie pomysły każdorazowo konsultuję z klientami. Ponadto, uwzględniam ich propozycje aranżacyjne, dostosowując je do panujących trendów w projektowaniu oraz do własnych, sprawdzonych rozwiązań. 

Dlaczego warto zdecydować się na zaprojektowanie wnętrz?

Nawiązując ze mną współpracę, możesz mieć pewność, że przestrzeń w Twoim domu lub firmie zostanie zaaranżowana w sposób niezwykle kunsztowny, dopasowany do Twoich preferencji oraz budżetu. Co więcej, zajmuję się nie tylko projektowaniem wnętrz, ale również podejmuję się zleceń, uwzględniających dopilnowanie realizacji przygotowanego przeze mnie projektu.

Jeśli szukasz sprawdzonego projektanta wnętrz w Świdnicy, Wałbrzychu lub okolicy, zapraszam serdecznie do kontaktu.

Nadzór autorski

Nasze biuro architektoniczne w Bielawie oferuje również nadzór autorski, i sprawdzanie zgodności wykonywanych robót budowlanych z projektem architektonicznym. Jeżeli zdecydują się Państwo powierzyć nam zaprojektowanie wnętrza Państwa domu, mieszkania lub biura, mogą być Państwo pewni, że wnętrze to zostanie zaprojektowane zgodnie z Państwa potrzebami i obecnie panującymi trendami projektowania wnętrz.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu celem umówienia spotkania i bliższego poznania naszej kompleksowej oferty z zakresu projektowania i aranżacji wnętrz.
ul.Bankowa 11/1, 58-260 Bielawa
NIP: 882-210-53-73
studiownetrz24 projektant wnętrz
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram